Proč nás podpořit

Výsledky naší práce se Vás přímo dotýkají.

Jsme úzce regionálně zaměřeni a tím nejen zvyšujeme úspěšnost pomocí znalosti prostředí a možnosti blízké spolupráce s rodinami klientů, ale i zvyšujeme naše účinky ve vymezeném prostoru. Je pro Vás přínosem, že působíme právě zde.

Naše zaměření nemusí být pro dárce, sponzory a filantropy příliš populární. Máme mnohem těžší pozici na získávání peněz než jiné, přitažlivější oblasti neziskové sféry.

Každý vyléčený klient představuje trvalou hodnotu pro společnost.

Každý, kdo nezištně dává, zároveň získává dobrý pocit – a ten je k nezaplacení.

Jsme připraveni pomoci a poradit každému člověku. Možná to využije v budoucnu někdo z Vašich blízkých, přátel, nebo Vy sám.

Jak využijeme Vaše peníze?

Devatenáct let existence v prostředí neustálého nedostatku financí nás naučilo využívat zdroje maximálně efektivně. V oblasti nízkých nákladů na jednoho klienta jsme na špici terapeutických komunit v ČR.

Vaše peníze použijeme na kvalitnější práci. Nastartujeme inovativní terapeutické programy a postupy. Potřebovali bychom investovat do budovy a zařízení, a tím snížit náklady na jejich provoz. Získáme čas pro přípravu preventivních programů. Budeme moci víc komunikovat s veřejností a odevzdávat naše zkušenosti.

 

Přijďte se přesvědčit

V případě, že uvažujete nad sponzorstvím a nejste si jisti, jestli Vaše peníze budou použity pro správnou věc, přijďte nás navštívit. Rádi vás přivítáme a zodpovíme Vaše dotazy.